Вакансії

Рекламу з «Давидом» у метро Глазго змінили через оголене тіло

@planetofhotels
@planetofhotels

Італійський ресторан у шотландському місті Глазго змінив свою рекламу зі скульптурою Мікеланджело «Давид» після того, як рекламний оператор заблокував її через оголене тіло статуї.

Реклама стосувалася ресторану Barolo у центрі Глазго, який належить до групи закладів DRG. На плакаті був Давид зі шматком піци. Але фірма, що керує рекламними площами підземки, відхилила зображення.


«Це всесвітньо визнаний твір мистецтва. Зараз уже не 1500-ті роки, а 2023-й. Невже жителі Глазго перейматимуться через оголену статую?», — каже директор компанії Маріо Гіцці.

Плакат переробили, помістивши наклейки з італійським прапором на промежину Давида. Але і цей варіант не сподобався оператору. Згодом зображення довелося обрізати — у фінальній версії статую показали до талії.

Потім плакат переробили – додали наклейки з італійським прапором на промежину Давида. Однак і цей варіант не сподобався оператору. Зрештою зображення довелося обрізати — у фінальній версії статую показали до талії.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: