Вакансії

Що робити вдома з 12 по 18 квітня

Кадр з фільму «Жінки, що грають в ігри», реж. Надія Парфан
Кадр з фільму «Жінки, що грають в ігри», реж. Надія Парфан

Щотижнева рубрика «Мистецька афіша» — підбірка актуальних подій в Україні і не тільки.

ПОДІЇ

Фільм «Жінки, що грають в ігри»

Місце: Takflix

Стрічка розповідає про переможниць премії Women in Arts 2021, яку щороку проводять ООН Жінки в Україні та Український Інститут. Переможниці цьогорічної премії Women in Arts 2021: письменниця Софія Андрухович, культурна журналістка Віра Балдинюк, диригентка Оксана Линів, театральна режисерка Тамара Трунова, художниця Аліна Клейтман, культурна менеджерка Юлія Федів і кінорежисерка Ірина Цілик. Фільм доступний безкоштовно.

«Блакитний лабіринт»

Коли: 13 квітня, 16:00

Блакитний лабіринт – проєкт про цілісність міського простору у форматі українсько-французької мистецької резиденції. Ініційований Агенцією Zvidsy у партнерстві з ГО «Либідь Є» та Французьким інститутом в Україні, проєкт має на меті повернути місту пам’ять про малі річки. Він виконується в межах програми міжнародної співпраці House of Europe. Дивитися можна за посиланням.

SOYUN PARK: WE BOND IN SIMULATION

Коли: 15 квітня, 19:00

Фінальну подію LYRICAL GRAVITY проведе запрошена викладачка, мультидисциплінарна художниця з Південної Кореї Парк Союн. Вона поділиться своїми поглядами на взаємопроникнення фізичного та віртуального досвіду з приводу феноменів VRchat та Second Life.

Марк Невілл. «Порт-Глазго та інші проєкти»

Коли: 16 квітня

Лабораторія сучасного мистецтва «Мала Галерея Мистецького арсеналу» представить в онлайн-форматі виставку британського художника Марка Невілла «Порт-Глазго та інші проєкти». На виставці будуть показані вибрані твори зі семи проєктів, що репрезентують творчу практику художника за останні шістнадцять років.

Artist Talk Художественные практики AntigonStuff. Online

Коли: 16 квітня, 16:00

У межах проєкту Oksana – AntiGonna: 13 пройде зустріч з художницею AntiGonna і куратором МСМО Андрієм Сігунцова. Фокус-тема розмови: Художні практики AntigonStuff. Художниця покаже відео- і фотодокументацію, розповість про історію та процесі створення проекту «Нескінченна історія хвороби. Київські порно-жахи». Продемонструє бекстейдж матеріали проектів «Спокуса святого кресляра», «Рейв на кістках» і багато інших.

Майстер-клас з Анастасією Буковською | Family Production

Коли: 16 квітня, 18:00

Анастасія Буковська — продюсерка, режисерка та співзасновниця Family Production — розкаже, яка різниця між генеральним, виконавчим, лінійним, асоційованим і креативним продюсером?; де і як шукати проєкт?; як бути на одній хвилі з творчою командою? «Хто головний» або «за ким останнє слово»
та багато іншого.

ВИСТАВКИ

Віртуальний музей Ігоря Сікорського

У Києві створили 3D-музей у родинному будинку Ігоря Сікорського. Онлайн-відвідувачі можуть роздивитися перші моделі літака й гелікоптера Ігоря Сікорського, а потім потрапити всередину оселі. Охочі можуть віртуально пройтися будинком, а також пройти захопливий квест.

Онлайн-екскурсія Лувром

Один з найбільших музеїв світу виклав частину своєї колекції онлайн. Кожен може дізнатися про неї більше — все, що для цього потрібно — перейти за посиланням

Добре проторені зв’язки

Місце: DOCUSPACE

Коли: до 23 квітня

Мультимедійний проєкт, в якому українські медіахудожники та медіахудожниці Photinus Studio, SVITER Art Group та Іван Світличний вступають у діалог з візіонерськими  розробками вчених 1960–1980-х та науково-популярним кіно студії «Київнаукфільм» того ж періоду. 

Ласкаво просимо, вхід заборонено 

Місце: DOCUSPACE

Коли: до 23 квітня

Виставка фотографа Олександра Чекменьова представить дві серії робіт, створених у закритій психіатричній лікарні міста Овруч наприкінці дев’яностих: кольорову (репортажну) та чорно-білу (постановочні портрети). 

ОПЕН-КОЛИ

«Щербенко Арт Центр» оголошує старт прийому заявок на участь у 8-у конкурсі МУХі 2021

Загальний призовий фонд конкурсу МУХі 2021 – 70 000 грн. Переможець отримає грошову премію – 40 000 грн та можливість реалізувати власний проєкт у галерейному просторі (або під егідою) «Щербенко Арт Центру» у 2022 році. Також міжнародна експертна комісія обере двох призерів, які отримають грошові премії у розмірі 15 000 грн та інституційну підтримку в реалізації власного виставкового проєкту.

Заявки можна заповнити тут.

Дедлайн подачі заявок: 30.04.2021.

До участі у програмі запрошуються студенти 3-6 курсів усіх творчих факультетів та архітектурного відділення. Програма резиденцій не має заданої теми, але вітається міждисциплінарний, дослідницький підхід, робота з різними техніками та медіа. Робота у резиденції є продовженням персональної художньої практики студентів. Тривалість резиденції 4 місяці. Можливо подаватися як індивідуально, так і групою до 4х осіб.

Заявки надсилати на пошту: [email protected].

Заявки приймаються з 05.04 по 05.05 включно.
Початок програми 20 травня 2021 року.

Her (ex)position

Проєкт Аукціонного дому «Корнерс» і Dofa fund створений на підтримку жінок, які починають свій шлях у мистецтві. Пілотний проєкт розрахований на 1 рік. Для пропозиції виставки варто надіслати 5-7 фото робіт, коротку інформацію про авторку (й кураторку) і короткий опис ідеї. Детальніше за посиланням.

Заявки надсилати на пошту: [email protected]

Дедлайн: немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: