![](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2019/09/d188d0bed181d182d0bad0b02.jpg)
Володимир Буков, заслужений архітектор України, лауреат двох Державних премій в галузі архітектури, повідомив у своєму Facebook, що після ремонту в Шосткінському міському басейні мозаїка залишилася на місці. Наразі встановлюють, хто є автором мозаїки.Раніше ми писали, що у Франківську зберегли сграфіто художників Петра Прокопіва і Петра Боєчка.
Світлини: Володимир Буков
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: