Вакансії

У Джерсі-Сіті схвалили введення податку на культуру

Жителі Джерсі-Сіті проголосували за введення податку для фінансування сектора культури міста — за це висловилися 64% містян.

3 листопада пройшло голосування, а тепер жителі чекають на схвалення мілької ради. Таке рішення досить неоднозначне, оскільки місцеві сильно постраждали від наслідків пандемії COVID-19. «Це показує, що мистецтво важливо для людей навіть у найважчі часи», — заявив один із авторів ідеї нового податку Робінсон Холлоуей. Головне завдання податку — забезпечити сектор культури міста надійним потоком фінансування, що не залежить від муніципального бюджету. Планується, що податок приноситеме щорічно від 1 до 2 мільйонів при ставці півпенсії.

Місто стало першим муніципалітетом у штаті, що встановив податок для фінансування мистецтва. Однак це не перший випадок податку на культуру. Наприклад, у трьох округах Мічигану платять податок на нерухомість, який допомагає фінансувати Інститут мистецтв Детройта, а жителі натомість можуть відвідувати його безкоштовно. В Сент-Луїсі ж у 2018 році податок на майно в розмірі 85 мільйонів доларів розділили між зоопарком Сент-Луїса, Художнім музеєм та Історичним музеєм Міссурі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: