Вакансії

Суд заборонив видавати книжку про Стуса

19 жовтня Дарницький районний суд Києва прийняв рішення, згідно з яким автор книги «Справа Василя Стуса» Вахтанг Кіпіані та видавництво «Віват» мають видалити згадки про політика та бізнесмена Віктора Медведчука. Усі примірники випущеної книжки мають повернути у видавництво і знищити.

«Цивільну справу за позовом Медведчука до Кіпіані та ТОВ “Віват” задовольнити частково, визнати недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права Медведчука на повагу до честі та гідності, недоторканності ділової репутації інформацію, поширену в книзі “Справа Василя Стуса”. Зобов’язати Кіпіані, ТОВ “Віват” видалити з книги “Справа Василя Стуса” інформацію про особу Віктора Медведчука. Заборонити Кіпіані та ТОВ “Віват” розповсюджувати надрукований тираж книги “Справа Василя Стуса” до усунення порушення особистого немайнового права Медведчука», — сказала суддя Марина Заставенко.

Автор книжки запевняє, що книга автобіографічна та здебільшого складається з архівних документів і вся інформація є правдивою. Видавництво обіцяє оскаржити рішення суду:

«Цей суд — прямий і очевидний доказ того, що справа, за яку боровся Стус, не завершена. Ми були готові до такого рішення, адже було б наївно сподіватися, що в боротьбі з таким суперником ми переможемо одразу», — сказала гендиректорка видавництва Юлія Орлова.

Фото: @dyvys.info

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: