Вакансії

Tate Modern відкрив онлайн-виставку Брюса Наумана

© ZKM
© ZKM

У жовтні 2020 року Tate Modern відкрив ретроспективу американського художника Брюса Наумана, але через карантин виставку не зможе відвідати велика кількість охочих, тому організатори перевели її в онлайн формат.

Виставка Bruce Тauman охопила понад 40 творів, які митець виконав за 50 років своєї кар’єри. Художник працював зі скульптурою, звуком, кіно, відео та перформансом. З кінця 1960-х років він експериментував з формою і ніколи не прив’язувався до єдиного медіума, через що став одним із найвпливовіших художників кінця XX — початку ХХІ століття. Якщо щось об’єднує твори Наумана, то це те, що він створює ситуації, які фізично або інтелектуально дезорієнтують глядача.

Брюс Науман — американський художник, народився в 1941 році в місті Форт-Вейн. Після закінчення школи вступив до Університету Вісконсину у Медісоні, де вивчав історію мистецтв, а також фізику і математику. У 2009 році його робота Topological Gardens принесла перемогу павільйону США на 53-й Венеційській бієнале сучасного мистецтва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: