Вакансії

Тейт Модерн відкрила оглядовий майданчик у своїй будівлі навпроти апартаментів

Оглядовий майданчик інституції, збудований навпроти елітного житлового комплексу Нео Бенксайда @thetimes
Оглядовий майданчик інституції, збудований навпроти елітного житлового комплексу Нео Бенксайда @thetimes

Галерея Тейт Модерн знову відкрила оглядовий майданчик на десятому поверсі своєї будівлі. Майданчик був закритий понад три роки з початку пандемії і тепер пропонує лише обмежений доступ, аби більше не турбувати мешканців розташованого поряд комплексу NEO Bankside.

Нагадаємо, у лютому 2023 року Музей Тейт Модерн у Лондоні програв судову справу у порушенні права на приватне життя. Йдеться про оглядовий майданчик інституції, який збудовано навпроти елітного житлового комплексу Нео Бенксайда. 

Мешканці сусіднього будинку заявили, що музей щороку відвідують сотні тисяч людей, і всі вони можуть з оглядового майданчика спостерігати за тим, що відбувається у квартирах. У 2019 році власники апартаментів звернулись до суду з  вимогою зобов’язати музей огородити частину оглядового майданчика або встановити на ньому екрани. Але судові рішення були винесені проти власників квартир: в Апеляційному суді Тейт Модерн заявила, що майданчик забезпечує унікальну панораму Лондон, і тому «надає суспільно важливу послугу», а у лютому 2020 року Апеляційний суд відкинув позов мешканців, сказавши, що вони можуть закрити вікна жалюзі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: