Вакансії

TikTok та гастролі: Лондонська Національна галерея розказала про майбутні плани

©view.genial.ly
©view.genial.ly

Готуючись до свого 200-річчя у 2024 році, Національна галерея в Лондоні оприлюднила п’ятирічну стратегію розвитку включно зі святкуванням 200-річчя з дня заснування.

Габріеле Фінальді, директор галереї, сказав: «Наступні п’ять років ми будемо виходити з кризи, спираючись на свої сили та прокладаючи шлях Національної галереї в майбутнє». За 2020 та 2021 галерея втратила 14 мільйонів фунтів, проте це не завадить з розмахом відсвяткувати День народження. Керівництво пояснило, що в майбутньому запровадить більше платного контенту та відкриє сторінки на таких платформах, як Snapchat і TikTok. Раніше ми писали, що галерея Уффіці показала позитивний досвід залучення нової аудиторії через ці платформи, тому інші інституції почали наслідувати її досвід.

На національному рівні галерея планує запустити навчальну програму для дітей та молоді у Великобританії й програму збереження картин у регіональних музейних колекціях. Також керівництво планує проводити більше виїзних виставок, щоб розширити аудиторію по країні та закордоном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: