Вакансії

Ольга Кісельова представить проєкт, присвячений трагедії в Бабиному Яру

6 лютого фонд ІЗОЛЯЦІЯ разом із Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр» відкриють проєкт художниці Ольги Кісельової, що присвячений трагедії в Бабиному Яру.

Мисткиня працює з темою минулого, але не відтворює його, а осмислює і пропонує шлях надії та погляду в майбутнє. У межах проєкту «Сад пам’яті» Кісельова пропонує послухати дерева Бабиного Яру, дерев, що пам’ятають атмосферу трагедії. Відвідувачу пропонують пропустити повз себе ту енергетику, що віддають дерева. Пам’ять виступає не тягарем минулого, навпаки, вона дає перспективу на майбутнє. Художниця виходить із гіпотези, що на молекулярному рівні всі рослини можуть обмінюватись інформацією і таким чином передають повідомлення через мережу.

До проєкту «Сад пам’яті» входить публічна програма, що організовує Memory Lab — експериментальний підрозділ Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр». Інсталяцію створено за участі Університету Сорбонна та Національного центру наукових досліджень Франції (CNRS).

Кураторська команда: Оксана Довгополова, Катерина Семенюк, Яна Барінова, Катерина Філюк.Проєкт реалізовано за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: