Вакансії

Церква в Україні не підтримала Папу щодо визнання ЛГБТК+ шлюбів

Єпископи римо-католицької церкви не підтримали слова Папи щодо визнання ЛГБТК+ шлюбів церквою. У зверненні йдеться про те, що в Біблії чітко вказані межі дозволеного шлюбу, одностатеві союзи в тлумачення не входять. Вони звертають увагу на документ 2003 року, який заперечує юридичне визнання союзів між гомосексуальними людьми.

«Церква вчить, що повага до гомосексуальних людей жодним чином не може призвести до схвалення гомосексуальної поведінки або до юридичного визнання одностатевих союзів. Загальне благо вимагає, щоб закони визнавали, сприяли та захищали шлюбний союз як основу сім’ї, первинну клітину суспільства», — зазначається в документі.

Нагадаємо, що 21 жовтня на Римському кінофестивалі показали документальну стрічку «Франциск», де Папа сказав: «Гомосексуальні люди мають право бути у сім’ї. Вони діти божі. Нам потрібен закон про цивільні партнерства. Так вони будуть визнані на юридичному рівні». Спочатку, за наказом Ватикану, фразу з інтерв’ю вирізали, проте, режисер знайшов повну версію в архівах та включив його до фільму.

Фото ©ms.detector.media

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: