Підтримати

У Центрі Помпіду відбудеться виставка сучасного українського мистецтва

Олександр Супрун, «Удова», 1983, срібно-желатиновий друк, колаж

У колекцію Центру сучасного мистецтва Помпіду передали понад 130 робіт українських фотографів. До акції передачі робіт долучилися такі організації, як Український клуб колекціонерів сучасного мистецтва, Колекція Гриньових (Grynyov Art Collection), Музей Харківської школи фотографії (MOKSOP), а також колекціонери та культурні діячі Тетяна та Євгеній Павлови, Зенко Автаназів, Леонід Комський, Семен Кантор, Юрій Когутяк, Андрій Адамовський, Вадим Мороховський, Євгеній Деменюк, Тетяна Осадча, Володимир Шпільфогель.

Музей Харківської школи фотографії зазначає, що це фундаментальний крок для української, радянської та пострадянської фотографії, що до недавнього часу залишалося поза великими виставковими, музейницькими та дослідницькими проєктами. До постійної колекції Центру Помпіду увійшли роботи таких харківських авторів, як Віктор та Сергій Кочетови, Олег Мальований, Євгеній Павлов, Роман Пятковка, Юрій Рупін, Сергій Солонський, Олександр Супрун та група «Шило» (Сергій Лебединський, Владислав Краснощок, Вадим Трикоз).

Цього року в центрі Помпіду відбудеться масштабна виставка сучасного українського мистецтва, де представлять передані роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та нажміть Ctrl+Enter.

Більше матеріалів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: