Вакансії

У Дніпрі затвердили обмеження для історичних будівель

Фото: Влад Гончаров
Фото: Влад Гончаров

У  Дніпрі міська рада ухвалила документ, який регламентує правила поводження з будівлями в історичному ареалі — це означає контроль за фасадами історичних будівель. Про це пише Telegraph.

22 грудня затвердили йдокумент регламентації будівель «Умови обробки й змісту фасадів будівель і споруд на території міста Дніпра в межах історичних ареалів і на об’єктах культурної спадщини за межами історичних ареалів». На його створення та розробку пішло 2 роки.

Згідно з документом заборонено: змінювати (реконструювати, додавати чи руйнувати щось, тощо) фасади без попередньо затвердженого паспорта фасаду; фарбувати та утеплювати фасади фрагментами; склити балкони, чіпляти кондиціонери; додавати прибудови, надбудови, вікна та двері.

«Так, зрозуміло, все це не віталося правилами благоустрою і раніше, але тепер все чітко і недвозначно сформульовано в окремому документі. Інспекції з питань благоустрою це розв’язує руки для контролю над подібними порушеннями»‎, — сказав головний художник міста Сергій Білий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: