Вакансії

У Гамбурзі відбувся день благодійності від Павільйону культури

Робота Юрія Болси
Робота Юрія Болси

У Гамбурзі 8 травня Павільйон культури спільно з MARKK Museum та ініціативою Ukrainian Days провели день благодійності, під час якого ділилися поштівками із роботами українських художників: Юрія Болси, Влади Ралко, Каті Лісовенко, Алевтини Кахідзе, Вайнберга, Ахри, Каті Лібкінд, Дениса Саліванова, Нікіти Кадана, Kinder Album, Данила Мовчана та інших. Подібні заходи планують повторити у Мюнхені та Відні у червні.

На зворотному боці поштівок є QR-код, через який можна надіслати донат Українському Мистецькому Фонду Екстреної Допомоги, що підтримує художників під час повномасштабної війни. Зображені на листівках роботи є частиною архіву мистецтва під час воєнного стану, започаткованого ГО «Музей сучасного мистецтва». Кураторки проєкту Оля Балашова та Галина Глеба збирають архів через соціальні мережі. Деякі з робіт були представлені на виставці Piazza Ucraina в межах 59-тої Венеційської бієнале. 

«Листівки можна відправити друзям в Україну і Європу, які так само зможуть ще задонатити. Наразі до нас  продовжують надходити внески», — зазначають організатори проєкту в коментарі для Your Art.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Більше матеріалів

Фонд Енді Воргола надав 50 тисяч доларів стипендіальній програмі для українських художників
289

Фонд Енді Воргола надав 50 тисяч доларів стипендіальній програмі для українських художників

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: