Вакансії

У Києві хочуть зруйнувати фасад модерністської будівлі

Компанія Edelburg Development, яка орендує ТЦ Дитячий світ, планує провести редевелопмент будівлі. Нещодавно компанія виклала фото візуалізації проєкту.

Планується, що після запуску 2-ї черги щоденна відвідуваність торгового центру складе 35 000 осіб. Багато людей залишилися незадоволені редевелопментом і закликають реставрувати модерністську будівлю до її оригінального вигляду. У коментарі представники компанії пояснили: «Фасад будівлі, як конструкція, у незадовільному стані для подальшої його експлуатації. Тому у процесі реконструкції він підлягає заміні. Врятувати його “заміною болтиків” неможливо. Існуюче рішення фасаду йде всупереч реальним тенденціям розвитку рітейлу, яскравий приклад — реклама на будівлі». У коментарях обговорюють, що реконструювати фасад будівлі можливо, проте на це потрібно більше сил та грошей, оскільки, щоб зберегти вигляд будівлі, потрібно надати їй статус пам’ятки.

©Edelburg Development
©Edelburg Development

Віталій Селик, очільник Ради з урбаністики Києва, зауважив: «Ритмічний лаконічний бронзово-золотий фасад виглядає стильно, навіть для сучасної архітектури. Трохи підмарафетити, прибрати рекламу і буде здаватися, що його запроектував модний європейський архітектор пару років тому».

Від подальших коментарів компанія відмовилася.

ТЦ Дитячий світ — це найбільший в Україні магазин товарів для дітей,  який функціонує впродовж 60-ти років. Унікальний фасад будівлі виконано в стилі радянського модернізму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: