Вакансії

У Києві відкриється мистецька лабораторія, присвячена сучасному фемінізму

22-24 жовтня в Києві в просторі MetaCulture проходитиме художня лабораторія Metamorphoses Lab. У межах програми діячки мистецтва з Вірменії, Азербайджану, Німеччини, Грузії, Молдови, Росії та України говоритимуть про сучасні фемінізми у своїй творчості та в суспільстві загалом. Серія заходів передбачає перформанси, кінопокази та публічні дискусії.

«Лабораторія буде місцем інтенсивного міждисциплінарного діалогу між художницями, вони показуватимуть свої роботи, обговорюватимуть теоретичні тексти і плануватимуть подальшу співпрацю», — пише в описі події. 

Metamorphoses Lab – це частина міжнародного проєкту «Метаморфози. #MeToo і фемінізм на Сході та Заході». Організатори: Goethe-Institut в Україні та Федеральним центром політичної освіти bpb, за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Публічна програма    

Вівторок, 22 жовтня 20:00 — Червоний голос

Перформанс Варвари Гранкової та Діани Буркот і дискусія про жінок в музичній індустрії та перформанс як феміністичну художню практики за участю культурологині Ганни Циби. 

Середа, 23 жовтня 20:00 — We can do it… online!

Дискусія про можливості феміністичної мобілізації через соціальні мережі за участю громадської діячки Насті Мельниченко та дослідниці Алли Митрофанової. 

Четвер, 24 жовтня 20:00 Лихі сестри, добрі сестри 

Показ фільму Валентини Петрової та Анни Щербини “Сестри” та дискусія про жіночу солідарність проти консервативного повороту в Східній Європі за участю філософині Єви Маєвської. 

Модерація всіх заходів: Катерина Міщенко.

23:00 — Вечірка від Women Sound, експериментальної платформи для жінок-артисток.

Вхід на усі заходи вільний.

Учасниці лабораторії: Уляна Биченкова, Анна Вахрамі, Надія Валецька, Марина Винник, Маріам Габрічідзе, Ніно Гавашелі, Лейлі Гафарова, Варвара Гранкова, Поліна Заславська, Анна Звягінцева, Дана Максим, Юстина Фінк, Далія Ціппер, Інна Чеботарі, Галина Шиян, Анна Щербина.

Експертки: Єва Маєвська, Настя Мельниченко, Алла Митрофанова, Ганна Циба.

Музикантки Women Sound: ≈Waveskania≈, Настя Воган із проектом Cyclones slowly rose, MARANA, CONCRETE, NFNR.

Графічний дизайн проєкту: Уляна Биченкова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: