Вакансії

У Києві Театр російської драми змінив назву

@my-kiev
@my-kiev

28 лютого Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки змінив назву. Тепер він називатиметься Національним академічним драматичним театром імені Лесі Українки. Про це повідомив генеральний директор — художній керівник театру Михайло Резнікович. «У ці тривожні дні я переконаний, що не може бути двох різних точок зору щодо того, що відбувається сьогодні в Україні. Не може бути двох різних точок зору і щодо офіційного оформлення вже давно визрілого у колективі театру рішення про зміну назви Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки», — зазначає Михайло Резнікович.

Працівники театру в своєму зверненні підтримали рішення Михайла Резніковича щодо зміни назви. Також Резніковіч нагадав, що театр носить цю назву майже 100 років.

«Це історія театру, історія Києва, історія України. Моя особиста історія в тому, що Театр імені Лесі Українки — моє перше і останнє театральне кохання. З цим театром пов’язане майже все моє творче життя. Тут я виховав кілька поколінь артистів, багато з яких стали народними та заслуженими артистами України. За десятиліття я поставив понад сто вистав за творами російської, української та світової драматургії», — пише Резнікович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: