Вакансії

У мережі з’явилася медіаплатформа про грузинське мистецтво

Засновниця благодійного фонду Натіа Фрідлянд створила медіаплатформу ATINATI про моду, образотворче мистецтво, архітектуру, музику, літературу та кінематограф Грузії.

«Це нова медіаплатформа, створена з метою виробництва і підтримки високоякісного цифрового контенту про грузинське мистецтво та культуру. З огляду на значний дефіцит інформації про країну і одночасний інтерес, який вона викликала у світової аудиторії протягом останніх років, платформа прагне привернути увагу до грузинської культури», — повідомляється про проєкт на його офіційному сайті.

«Ми сконцентрувалися на візуально-емоційній мові передачі інформації. Аудиторія зараз хоче дивитися. Безумовно, є люди, яким хочеться читати фундаментальні дослідження — і вони будуть у нас на сайті, — але основній аудиторії важливо споживати інформацію швидко. Ми заточені під те, щоб люди протягом трьох-п’яти хвилин отримали знання про конкретного художника, напрямок або грузинську архітектуру», — розповіла Натіа Фрідлянд в інтерв’ю для Blueprint.

САЙТ

Обкладинка: Мераб Абрамішвілі ©gruziya

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: