![](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2020/02/wdw.jpg)
У містечку Олика зруйнували мозаїку повідомляє Ukrainian Modernizm. Скоріш за все у будівлі сільради робили ремонт і розбили стіну, щоб встановити вікно. У місті досі збереглись пам’ятки архітектури минулих століть: Олицький замок, 1558 рік; Колегіальний костел Святої Трійці, 1635–1640 роки; Луцька брама; Костел святих Петра і Павла, 1460; Стрітенська церква і так далі. Усі ці пам’ятки внесені до реєстру національного значення, але ніхто не вніс пам’ятки ХХ століття.
Світлини: Олена Лівіцька
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: