Підтримати

У Нідерландах чоловіка засудили до 8 років ув’язнення за крадіжку картин Ван Гога та Галса

COURTESY POLITIE
COURTESY POLITIE

У Нідерландах засудили чоловіка за крадіжку картин Вінсента Ван Гога та Франса Галса у 2020 році. У своєму рішенні у п’ятницю Центральний суд також заявив, що чоловік повинен заплатити майже 9 мільйонів євро власнику роботи Галса.

Картини Галса та Ван Гога досі не знайшли.Пейзаж The Parsonage Garden at Nuenen in Spring Ван Гога було викрадено з музею Сінгера Ларена лише через кілька тижнів після того, як у Нідерландах почався локдаун. Картину Гальса Two Laughing Boys with a Mug of Bee вже у третє пробували викрасти. Згідно з документами, поданими до суду, картина Гальса була застрахована на суму в 16 мільйонів євро.«Ці картини є частиною національної культурної спадщини», — йдеться у вироку. «Вони є частиною нашого минулого і мають велике значення для теперішнього та майбутніх поколінь».

The New York Times повідомила, що 59-річний звинувачений раніше притягувався до кримінальної відповідальності через крадіжки інших творів мистецтва. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та нажміть Ctrl+Enter.

Зберегти

Більше матеріалів

Нігерійська Гільдія художників Ahiamwen запропонувала Британському музею обміняти твори сучасного мистецтва Нігерії на бенінську бронзу
173

Нігерійська Гільдія художників Ahiamwen запропонувала Британському музею обміняти твори сучасного мистецтва Нігерії на бенінську бронзу

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: