Вакансії

У Прип’яті створять музей

©chernobyladventure
©chernobyladventure

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів спільно з Державним агентством з управління зоною відчуження планують відновлення культових місць Прип’яті.

Ресурс LIGA.net.повідомив, що у 2021 році Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів почне реновації трьох об’єктів у Чорнобильській зоні відчуження. Першими перевідкриють кафе «Прип’ять», автовокзал і 16-поверхову будівлю. У цьому ж році розпочнеться розробка ремонтних проєктів, а також будуть готуватися до запланованих ремонтних робіт на наступний рік.

Кафе «Прип’ять» стало відоме в мережі завдяки вітражам, а іншою пам’яткою буде 16-поверхова будівля, де облаштують оглядовий майданчик. Саме в цьому будинку розташовувалася квартира лейтенанта Володимира Правика, який керував першою пожежною бригадою, що прибула на місце аварії. У його квартирі облаштують музей трагедії. Загалом на реновацію об’єктів у Прип’яті виділили 30 мільйонів гривень.

Наступного року ймовірно почнуть реновації радіолокаційної станції «Дуга», басейну «Лазурний», готелю «Полісся», кінотеатру «Прометей», палацу культури «Енергетик» і річкового вокзалу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: