Вакансії

У твіттері створили хештег ненависті до Джоан Роулінг

У твіттері користувачі створили хештег ненависті до авторки серії книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг RIPJKRowling (Хай спочине з миром — прим. ред.).

Причина такої агресії — трансфобні пости авторки. У відповідь користувачі соціальної мережі почали масово публікувати твіти про нібито смерть британської письменниці, супроводжуючи дописи цим хештегом. Він набув популярності за день до виходу нового детектива Роулінг «Погана кров». Сюжет розповідає про чоловіка, який переодягається у жіноче вбрання і вбиває жінок. Іще з червня авторка почала публікувати трансфобні пости. Вона також висловила занепокоєння через велику кількість трансгендерних дівчаток-підлітків і трансгендерних жінок, які мають доступ до жіночих туалетів. Виявилось, що новина про вихід книги стала останньою краплею в чаші нетерпимості користувачів твіттера.

Також знайшлись фанати авторки, які підтримують її публікації хештегом IStandWithJKRolling.

in memory of jk rowling. she ain’t dead, but she killed her own career by proudly hating trans people & no one would really miss her that much anyway #ripjkrowling pic.twitter.com/H6akxK0cVv

— patback (@memeforhire) September 14, 2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: