Вакансії

У Венеції скоротили місткість гондол

Венеціанські гондольєри заявили, що зменшили місткість гондол, причина — вага клієнтів. 

«У порівнянні з тим, що було 10-15 років тому, люди стали важити більше. У ліфтах зазвичай повідомляють про максимальну допустиму вагу, але у нас ваг немає, так що довелося скоротити кількість пасажирів», — каже Андреа Балбей, президент Асоціації гондольєрів Венеції.

На сьогодні скоротила кількість класичного туру по Венеції з шести до п’яти людей, а човен для перетину Гранд-каналу приймає 12 туристів замість 14.

Президент Association of substitute gondoliers Рауль Роверато також сказав свою думку: «З деяких країн приїжджають справжні бомби. Якщо човен перевантажений, корпус тоне і черпає воду. Перевозити на борту пів тонни м’яса просто небезпечно».

На цих змінах асоціація не зупинилась, вони також почнуть видавати права на гондолу. До цього було прийнято, що права передавали у спадок, але зараз треба представити лише документ про досвід водіння човном. 

«Хто краще гондольєра знає цю професію, наші канали, будівлі? Зараз нас всього 433 людини на весь світ, і шукати когось з Парижа чи Нью-Йорка на це місце — це не продовження традиції», — заявив Балбей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: