Вакансії

Учасники акції проти Ткаченка відмоляються від діалогу з міністром

@nashkiev
@nashkiev

Учасники акції за звільнення міністра культури Олександра Ткаченка, що відбулась 23 червня на Книжковому Арсеналі, не вбачають доцільними розмови із ним. Про це LB.ua повідомив організатор акції, співзасновник студії Kultura Саша Биченко. 

«Ткаченко пише про відкритісь до діалогу, кудись запрошує, але в той самий час він і міністерство на своїх офіційних сторінках в твіттері забанили купу людей (і мене зокрема), вони закривають коментарі в фб, публікують релізи в телеграмі, де неможна прокоментувати допис. Особисті розмови, як та, що відбулася у нас після акції на Книжковому Арсеналі — це чиста маніпуляція і психологічний аб’юз. У цьому вони дуже вправні, і на кожне питання знаходяться відповідь типу «а там у нас процедури, а там ми не відповідальні, а тут взагалі все добре, а тут ми стосунку не маємо». Я не бачу сенсу вступати в такі розмови ні про що. Це тільки легітимізує Ткаченка на посаді і дає привід міністерству написати позитивні релізи про свою роботу», — прокоментував Биченко. 

23 червня на Книжковому Арсеналі під час дискусії «Критичність моменту: державна політика у сфері книговидання» за участі міністра культури пройшла акція протесту з вимогою звільнити його з посади. Учасники акції зустріли міністра на вході відповідними плакатами. У відповідь на акцію, в той же день на своїй сторінці у Фейсбук Ткаченко опублікував запрошення на зустріч 26 червня о 18.00 в Національному художньому музеї України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Більше матеріалів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: