![](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2019/09/d0bfd0b0d0bdd0bed180d0b0d0bcd0b0.png)
Активісти пропонують проводити кіносеанси на фасадах приватизованих кінотеатрів. Перший показ, присвячений Дню українського кіно, відбудеться 17 вересня. Проєкт «Україно, goodbye!» (реж. Євген Матвієнко, Дмитро Сухолиткий-Собчук, Юрій Ковальов, Володимир Тихий, Мирослав Слабошпицький, Україна, 2012, 90 хв) буде показаний на фасаді кінотеатру «Україна».
«”Де кіно?”
Ми запитуємо, гуляючи Києвом. Ми втомилися спостерігати, як закривають наші улюблені кінотеатри. У нульових із мапи міста зникли «Дружба» й «Орбіта», минулої осені – “Кінопанорама” й “Україна”. Всі вони зазнали приватизації. Нині під загрозою “Київ” — ще один культовий кінотеатр», — пише на сторінці «Де кіно?» у Facebook.
«Україно, goodbye!» — кіноальманах-збірка короткометражок про проблеми еміграції закордон. Режисери проєкту Євген Матвієнко, Дмитро Сухолиткий-Собчук, Юрій Ковальов, Володимир Тихий, Мирослав Слабошпицький.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: