Вакансії

Український фільм переміг на Festival dei Popoli у Флоренції

Український фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться» режисерки Аліни Горлової та продюсера Максима Наконечного спільно з TABOR Production, переміг на Міжнародному фестивалі Festival dei Popoli у Флоренції. Стрічка перемогла у номінації «Найкращий повнометражний фільм». Робота над кінокартиною тривала 4 роки, а прем’єра в Україні запланована на 2021 рік.

«Україні довелося стати ареною для найжахливіших трагедій 20-го століття: Голодомор, Голокост, Чорнобиль. Сьогодні, слугуючи одними з воріт до Європейського Союзу, країна стала транзитною територією для притулку мігрантів та жертв воєн, розгорнутих від Донбасу до Сирії. „Цей дощ ніколи не скінчиться“ ілюструє темну ауру місця, якого торкнулася історія, використовуючи потужні чорно-білі кадри, що нагадують велику школу неігрового радянського кіно», — Міжнародне журі прокоментувало нагороду українського фільму.

Сюжет стрічки розповідає про родину, яка вдруге переживає досвід війни. 20-річний Андрій Сулейман разом із батьком переїхав із Сирії, але стикається з наступним військовим конфліктом уже в Україні, де він є волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька, Андрій вирішує поховати його тіло на батьківщині.

«Дуже приємно отримати першу нагороду на Festival dei Popoli, особливо беручи до уваги багаторічну історію цього фестивалю. Вся наша команда радіє такій високій оцінці нашого фільму», — сказала режисерка Аліна Горлова.

Стрічка також бере участь у найбільшому фестивалі документального кіно, IDFA, який триватиме до 6 грудня 2020.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: