![Роботи Анастасії Пасічник @the-village](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2023/05/a8z0sqxc9ymsmfors07jug-680x330.png)
Європейська філія японського бренду Uniqlo створила колаборацію з українськими художницями. У проєкті взяли участь чотири мисткині, які нині перебувають у Німеччині: Зіна Ісупова, Вікі Берг, Сомарі Пташка та Анастасія Пасічник.
За словами Зіни Ісупової, Uniqlo в Берліні звернувся до організації Ukrainian Cultural Community, в якої були портфоліо українців, що нині живуть у Німеччині. Колаборація є частиною проєкту Uniqlo – UTme, в межах якого, футболки з принтами друкують прямо у магазині. Раніше подібну колаборацію Uniqlo робив із японськими художниками, що мешкають у німецькій столиці.
Проєкт Ukrainian Cultural Community створений у Берліні у квітні 2022 року художницею Анастасією Пасічник. Він має на меті надати українським митцям можливість творити і виставляти свої роботи на майданчиках Європи.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: