Вакансії

Уряд дозволив витратити частину «ковідного» фонду на патріотичний серіал

Кабінет міністрів ухвалив рішення використати 100 мільйонів гривень з бюджетного фонду боротьби з COVID-19 на проведення конкурсу патріотичних серіалів. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

Уряд прийняв рішення постанови «Про внесення змін до п.9 Порядку використання коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Co V-2».

Міністр культури Олександр Ткаченко зазначає, що ці кошти — інституційна підтримка сфери культури внаслідок збитків під час пандемії. Виділена сума належить культурі, про додаткові кошти мова не йде.

«Документ, зокрема, дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування. Це дасть можливість ефективніше використати 100 млн. гривень, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту та підтримку кіногалузі в умовах коронакризи», — йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: