Вакансії

В Арктиці побудують унікальне сховище музики

©Lise Aserud/Ntb Scanpix/Afp/Getty Images
©Lise Aserud/Ntb Scanpix/Afp/Getty Images

Норвезька компанія Elire Management Oslo до 2022 року планує створити музичне сховище Global Music Vault, записи у ньому можуть проіснувати не менше однієї тисячі років. Про це пише HypeBeast.

Його розмістять на архіпелазі Шпіцберген, між Норвегією і Північним полюсом, на глибині близько 305 метрів, головна мета — зберегти музику, на випадок катаклізм та апокаліпсису. Записи заархівують за допомогою двійкового кодування і QR-кодів високої щільності, записаних на міцній оптичній плівці.

Як повідомляють розробники, сховище може витримати навіть ядерний вибух. Elire’s Global Music Vault обмінюються досвідом з іншою норвезькою компанією — Piql, вона керує Арктичним світовим архівом копій артефактів мистецтва. Серед найвідоміших — манускрипти з бібліотеки Ватикану, картини Рембрандта й Едварда Мунка.

Селектори намагалися відібрати найбільш популярну та важливу в історії музику — від класики, творів The Beatles та до пісень корінних народів Австралії. «Ми хочемо зберегти музику, яка сформувала нас як людей і сформувала наші нації», — сказав в заяві Люк Дженкінс, керівник в Elire.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: