Вакансії

В Держкіно не вбачають загрози в приватизації корпусів Довженко-Центру

Довженко-Центр @ukrainer
Довженко-Центр @ukrainer

Голова Державного агентства з питань кіно Марина Кудерчук заявила, що приватизація двох корпусів Довженко-Центру не вплине на роботу інституції, бо стосується тільки тих обʼєктів, які здавалися в оренду. Про це 18 жовтня повідомило видання УНІАН.

«Ці квадратні метри Центр просто надавав у оренду. Центральний корпус Центру Довженка, у якому відбуваються мистецькі заходи та розміщена унікальна колекція установи, залишається на балансі», — зазначає очільниця Держкіно.

У коментарі для Суспільне Культура речниця Фонду держмайна Діана Давітян уточнила, що фонд поки не ухвалив жодних рішень щодо приватизації обʼєктів.

У самому Довженко-Центрі заявили, що про приватизацію дізналися з листа Фонду Держмайна. Інституція не отримала і пропозицій, як Центр надалі буде утримувати себе й колекцію, оскільки дохід від оренди двох корпусів становить 50 % річного валового доходу установи (близько 15 мільйонів гривень на рік станом на літо 2021 року).

Нагадаємо, що Фонд державного майна розпочав процес приватизації двох із чотирьох корпусів Довженко-Центру. Копії відповідного документа, датованого 26 вересня, опублікували на своїй сторінці арт-критикиня Лєна Чиченіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Більше матеріалів

рф може пограбувати музеї на тимчасово окупованих територіях України під приводом «евакуації»
155

рф може пограбувати музеї на тимчасово окупованих територіях України під приводом «евакуації»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: