Вакансії

В Україні вийшов подкаст про дніпровський журнал «НАШ»

Художниця та журналістка Лєра Мальченко спільно з організацією «Культура Медіальна» записала подкаст «Источник заразы» про журнал «НАШ», що видавався у Дніпрі з 1998 по 2007. 

У кожному випуску подкаста Лєра Мальченко говорить з редактором «НАШ» Максом Шевцовим і артдиректором Ігорем Ніколаєнком про історію журналу, тексти та його формат: чим він був насправді — художнім проєктом, зіном, самвидавом чи панк-журналом.

Журнал публікував гонзо-репортажі, рецензії на культурні артефакти, програмні тексти про постмодернізм і анархізм, есе та художні нариси. «Від початку це була саме гра в журнал. У нас, на відміну від, як я розумію, більшості журналів, ніколи не було редколегій. За весь час існування журналу ніколи не було шеф-редактора та, наскільки я пам’ятаю, жодного разу не обговорювалася жодна редакційна політика. Тобто це все було інтуїтивно», — розповідає редактор «НАШ» Макс Шевцов.

Серед авторів, які вплинули на візуальну мову видання: фотографи Микола Трох та Олександр Кадніков, художник Стас Волязловський. На сторінках журналу публікувались Олексій Цвєтков, Андрій Краснящих, Тетяна Заміровська, Микола Рідний та інші.

Подкаст «Источник заразы» виходить раз на тиждень на таких платформах:

Soundcloud,

Apple Podcasts,

Google Podcasts.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: