![](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2020/05/d183d183d0bad180d0b0d196cc88d0bdd0bad0b0.jpg)
У місті Українка виконавчий комітет Української міської ради за підтримки Європейського Союзу знищив об’єкт монументального мистецтва, барельєф, що прикрашав Палац культури «Енергетик».
Фото: Dmytro Soloviov
«Буде демонтовано відомий серед містян барельєф. Дехто з українчан висловлював думку, що барельєф — це частина історії міста, і його потрібно зберегти. Але погляньте на фото, саме так виглядають стіни, до яких кріпиться знаменитий барельєф. Він і сам вже давно знаходився в аварійному стані, і після нанесення на приміщення зовнішнього шару термоізоляційних матеріалів, прикріпити туди барельєф вже не вдасться», — написали на сайті міста.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: