![](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2019/10/d097d0bdd196d0bcd0bed0bad0b5d0bad180d0b0d0bdd0b0d0be09.14.20.png)
3 жовтня у Музейному кварталі – найбільшому музейному комплексі Відня – відбувся великий фестиваль електронної музики і візуального мистецтва просто неба «Українська ніч». У межах маштабної програми показали аудіовізуальне шоу «Discover Ukraine: Bit by Bit». Понад 100 монументальних мозаїк транслювались на фасад Музею Леопольда під музичний супровід Ptakh Jung. Серед цих робіт – мозаїчні панно Ади Рибачук і Володимира Мельниченка, «Дерево життя» і «Боривітер» Алли Горської, «Нічого кращого немає, як тая мати молодая» Степана Кириченка і Надії Клейн та багато інших. До ключових візуальних елементів автори 3D-маппінгу додали сумнозвісне мозаїчне панно «Море і риби» Володимира Патики, яке нещодавно знищили у Львові. Додатковим натхненням до проєкту став альбом гурту ONUKA MOZAЇKA.Проєкт створено за ініціативи та зусиллями Ukrainian Institute — Український інститут.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: