Вакансії

ЄС хоче дозволити одностатеві шлюби

Європейський Союз запропонував ввести кримінальну відповідальність за висловлювання та вираження ненависті до ЛГБТК+ людей. Такі рішення озвучили на першій в історії стратегічній комісії щодо забезпечення рівності ЛГБТК+ людей. Про це повідомляє The Guardian.

На таке рішення вплинули «вільні від ЛГБТК+» зони у Польщі, а також заборона всиновлення дітей одностатевим парам в Угорщині. Головне завдання, яке ставить перед собою ЄС — це узаконення одностатевих шлюбів, а також забезпечення безпеки громадян. Тим часом показник відчуття дискримінації представників ЛГБТК+ з 2012 року виріс з 37 до 43 відсотків.

«Конституційні реформи завжди повинні бути предметом широких інклюзивних і публічних дебатів, а не лише дебатів у політичних колах… Сімейне законодавство є компетенцією держави-члена Євросоюзу. Ми це поважаємо. Однак, озастосовуючи національне законодавство, держави також повинні поважати свої міжнародні зобов’язання з прав людини та застосовувати законодавство ЄС», — сказала єврокомісарка Вера Йоурова.

Фото: Reuters

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: