Вакансії

Жадан разом із Маковим випустили книжку про Харків

Харківські письменник Сергій Жадан і художник Павло Маков випустили спільний артбук «Постійне місце проживання». Розповідь з малюнками оповідає про життя в рідному місті.

Гроші на реалізацію проєкту видали, зокрема, завдяки пожертвам на краудфандинговій платформі «Спільнокошт». Жадан та Маков паралельно один від одного відібрали поезію та графіку, тож автори попереджають, що їхні твори не перетинаються та не описують один одного. Книжка містить зворотну хронологію, у ній харків’яни спробували переглянути останні 27 років життя в місті.

18 грудня відбудеться презентація артбуку, на якій автори розкажуть, як створювалася книжка, чому вони вирішили працювати разом та як пандемія вплинула на роботу.

Сергій Жадан — поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст. Автор романів «Депеш Мод», «Месопотамія» та поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії».

Павло Маков — художник, член Королівського товариства живописців та графіків Великої Британії, член-кореспондент Академії мистецтв України. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: