Вакансії

Куди піти з 24 лютого по 1 березня

exc-5e52ce28dbfcb2688e2f9cac
exc-5e52ce28dbfcb2688e2f9cac

Підбірка актуальних подій в Україні

ma33-03.jpg

ЛЕКЦІЇ

Українське мистецтво на міжнародному ринку

Місце: Центр Шептицького у Львові

Дата: 24 лютого

Вхід: за квитком (вартість — 200 грн)

Джеймс Баттервік —  лондонський арт-дилер, власник галереї в Гаммерсміті, член Товариства Лондонських арт-дилерів. На лекції він розповість про базові критерії національного ринку на міжнародному ринку, яке мистецтво можна називати українським та стереотипи у професії.

Академія о сьомій: лекція Галини Глеби «Тотальна інсталяція»

Місце: PinchukArtCentre

Дата: 25 лютого

Вхід: за реєстрацією

Мистецтвознавиця, дослідниця українського пізньорадянського мистецтва та фотографії Галина Глеба розповість про тотальну інсталяцію.

ЗАХОДИ

Кураторська екскурсія виставкою «Короткий список»

Місце: Національний центр Олександра Довженка (Довженко-Центр)

Дата: 29 лютого

Вхід: вільний

Одна з ініціаторок виставки Тетяна Кочубинська проведе екскурсію виставкою номінантів на Шевченківську премію в області «Візуальне мистецтво».

Перформанс Алевтини Кахідзе «Насіння України»

Місце: Set Art Labaratory 

Дата: 25 лютого

Вхід: вільний

Художниця Алевтина Кахідзе намагається встановити загублений зв’язок з Донбасом, де жила її мама. Глядачам пропонується принести з собою насіння та передати Алевтині. Художниця пропонує також замовити щось із окупованої частини Донбасу у якості обміну. 

Паблік-Ток «Бабин Яр: Колізії Пропрацювання Минулого»

Місце: IZONE

Дата: 25 лютого

Вхід: вільний

У розмові братимуть участь Антон Дробович, директор Українського інституту національної пам’яті, кандидат філософських наук, та Леонід Фінберг, директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, головний редактор видавництва «Дух і Літера», член виконавчої ради Українського ПЕН. Модеруватиме дискусію Оксана Довгополова. 

ВИСТАВКИ

Павло Маков. Безна / Pavlo Makov. Forlorn

Місце: The Naked Room

Дати: з 29 січня по 15 березня

Вхід: вільний

Виставковий проєкт є результатом діалогу Павла Макова і кураторок Марії Ланько та Лізавети Герман. «Безни» об’єднує рисунки та офорти 1980-х років та дві програмні роботи, створені для виставки. В проєкті яскраво виділяються два сюжети: сад і місто.

EtchingRoom1. Сьогодні ввечері залишусь вдома

Місце: Dymchuk Gallery

Дати: з 30 січня по 1 березня

Вхід: вільний

Головною темою в роботах EtchingRoom1 є місто та люди, які його населяють. У представленій серії графіка класичного чорно-білого офорта поєднується з навмисне «наївними» кольоровими малюнками. Дитяча манера виконання контрастує з тривожними сюжетами, що розгортаються в спальних районах пострадянського міста.

Відкриття — Сад Пам’яті: Ольга Кісельова

Місце: IZONE

Дати: з 6 лютого до 20 березня

Вхід: вільний

Мисткиня працює з темою осмислення минулого і пропонує шлях надії та погляду в майбутнє. До проєкту «Сад пам’яті» входить публічна програма, що організовує Memory Lab — експериментальний підрозділ Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

Виставка номінантів на Премію PinchukArtPrize 2020

Місце: PinchukArtCentre

Дати: з 9 лютого до травня 2020

Вхід: вільний

PinchukArtPrize — премія, започаткована Фондом Віктора Пінчука у 2008 році. Нагорода присуджується кожних два роки українським художникам у віці до 35 включно.  Ознайомитись зі списком номінантів можна за посиланням.

Голоси любові. Арсен Савадов

Місце: М17

Дати: з 9 лютого по 31 березня

Вхід: згідно з тарифом центру

У межах проєкту відвідувачі зможуть побачити прем’єру фільму «Голоси любові» (2019), новий фотопроєкт «Щоденник потопельника», а також фотографії з таких циклів, як: «Донбас-Шоколад», «Колективне червоне», «Книга мертвих», «Мода на кладовищі», «Commedia dell’arte в Криму», «Кокто».

Короткий список. Сергій Братков, Олександр Глядєлов, Нікіта Кадан

Місце: Національний центр Олександра Довженка (Довженко-Центр)

Дати: з 13 лютого до 4 березня

Вхід: вільний

Короткий список. Сергій Братков, Олександр Глядєлов, Нікіта Кадан. Виставка номінантів Шевченківської премії 2020 року у категорії «Візуальне мистецтво». Проєкти, які будуть представлені: «Імперія снів» Сергія Браткова, «Карусель» Олександра Глядєлова та «(не)означені» Нікіти Кадана. Ідея створення виставки належить членам Шевченківського комітету Владі Ралко, Тетяні Кочубінській, Михайлові Рашковецькому.

Володимир Будніков. Приховане

Місце: ЯГалерея

Дати: з 19 лютого по 16 березня

У проєкті «Приховане» використані об’єкти з різних серій, поєднання яких у спільному просторі декларує їх тематичну спорідненість. Володимир Будніков знов і знов ставить питання до видимого, наголошуючи на тому, що головним у проєкті є світло, яке виступає тут у якості теми і смислу водночас.

Зона тиші. Фрагменти / Влада Ралко

Місце: Shcherbenko Art Centre

Дати: з 21 лютого по 23 березня

Вхід: вільний

У межах виставки відбудеться презентація книги Влади Ралко «Зона тиші». Буде представлено роботи, створені у межах арт-резиденції «ЧервонеЧорне» в Каневі у 2019 році.

Виставка Мирослава Ягоди. «Я + GOD = A»

Місце: НХМУ

Дати: з 21 лютого по 12 квітня

Вхід: згідно з тарифом музею

«Я + GOD = A» — проєкт, присвячений мистецтву львівського художника Мирослава Ягоди. Художник препарує своє прізвище, розгортаючи абетку у зворотному порядку від останньої до першої букви, від ізольованого індивідуального «Я» до початку відліку, Альфи, через наріжний камінь — присутність Бога.

Документація тотального аудіоперформансу

Місце: арт-центр Closer

Дати: з 25 лютого по 27 березня

Вхід: вільний

«Тотальний аудіоперформанс» — проєкт Івана Світличного та SVITER art-group, представлений у Вроцлаві в рамках виставки «Ступінь залежності» у 2016 році. Документація перформансу — це суб’єктивна інтерпретація подій, що й буде представлена на виставці.  

Катерина Єрмолаєва. «Люди у меня под кожей»

Місце: Psybüro

Дати: з 29 лютого до 29 березня

Вхід: вільний

PSYBÜRO спільно з Катериною Єрмолаєвою представляє персональну виставку художниці «Люди у мене під шкірою», головним фокусом якої є робота художниці з протиріччями власної творчої біографії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: