![exc-5d330103a38de40001c81a60](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2019/07/0c7d71db-7578-4726-aa3ad0a6-0d09ad0a63efd7c42e97copy.jpg)
З 5 липня по 8 вересня в арт-центрі сучасного мистецтва М17 проходить виставка, присвячена безпредметному мистецтву. «Велике коло» — міжнародний мультиекспозиційний проєкт, який об’єднав митців з усього світу. Україну представлятиме угрупування KNO | Kyiv Non Objective: Тіберій Сільваші, Бадрі Ґубіанурі, Олена Домбровська, Сергій Попов і Мирослав Вайда.
Кожного тижня куратори змінюють експозицію. Що нового з’явилося цього разу, дивіться в нашому репортажі:
Мирослав Вайда та Бадрі Ґубіанурі
Сергiй Попов
Оля Носко
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: