Вакансії

Manifesta 14 оголосила список учасників основного проєкту 

@Manifesta14
@Manifesta14

Бієнале Manifesta 14, що триватиме з 22 липня до 30 жовтня 2022 року в Приштині, оголосила список учасників основного проєкту заходу. У виставці взяли участь 102 художники та колективи із 30 країн. Повідомляється, що рф не братиме участь у заході.

Україну на бієнале представить Алевтина Кахідзе. Також участь у заході візьмуть інші українські художники, які входять до колективів Abazi / Greville / Pinchuk, Radio International Collective і Secondary Archive, в якому представлено роботи понад 160 художниць з України, Албанії, Білорусі, Чехії, Угорщини, Косово, Польщі, Сербії та  Словаччини.

Тема події — It matters what world worlds world: how to tell stories otherwise — присвячена колективній розповіді. Над ідеєю проєкту працювала  кураторка Manifesta 14 Кетрін Ніколс спільно з командою бієнале та місцевими артколективами, художниками, науковцями й архітекторами.

Учасники представлять свої роботи на 25 локаціях у Приштині. Зокрема в Палаці молоді та спорту та у Великому хамамі, а бібліотеку Хівзі Сулеймані перетворять на Центр оповідної практики й освітній простір «Оаза», який відкриється для публіки 23 липня. Великі проєкти будуть представлені у «Зеленому коридорі» та Навчальному центрі Eco Urban на території колишнього цегельного заводу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: