Вакансії

Manifesta 14 оголосила список учасників основного проєкту 

@Manifesta14
@Manifesta14

Бієнале Manifesta 14, що триватиме з 22 липня до 30 жовтня 2022 року в Приштині, оголосила список учасників основного проєкту заходу. У виставці взяли участь 102 художники та колективи із 30 країн. Повідомляється, що рф не братиме участь у заході.

Україну на бієнале представить Алевтина Кахідзе. Також участь у заході візьмуть інші українські художники, які входять до колективів Abazi / Greville / Pinchuk, Radio International Collective і Secondary Archive, в якому представлено роботи понад 160 художниць з України, Албанії, Білорусі, Чехії, Угорщини, Косово, Польщі, Сербії та  Словаччини.

Тема події — It matters what world worlds world: how to tell stories otherwise — присвячена колективній розповіді. Над ідеєю проєкту працювала  кураторка Manifesta 14 Кетрін Ніколс спільно з командою бієнале та місцевими артколективами, художниками, науковцями й архітекторами.

Учасники представлять свої роботи на 25 локаціях у Приштині. Зокрема в Палаці молоді та спорту та у Великому хамамі, а бібліотеку Хівзі Сулеймані перетворять на Центр оповідної практики й освітній простір «Оаза», який відкриється для публіки 23 липня. Великі проєкти будуть представлені у «Зеленому коридорі» та Навчальному центрі Eco Urban на території колишнього цегельного заводу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Більше матеріалів

На Вінниччині суд зобов’язав внести церкву XVIII століття до держреєстру нерухомих пам’яток України
73

На Вінниччині суд зобов’язав внести церкву XVIII століття до держреєстру нерухомих пам’яток України

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: