Вакансії

Марина Абрамович приїде до Києва на відкриття «Кришталевої стіни плачу»

©pic.com.ua
©pic.com.ua

6 жовтня відбудеться церемонія, присвячена 80-річчю розстрілів у Бабиному Яру, в межах якої здійснять відкриття «Кришталевої стіни плачу», де буде присутня «бабуся перформансу» Марина Абрамович.

«Голокост змінив історію людства назавжди. Всі ми емоційно вражені цією трагедією. Коли я усвідомлювала свій внесок у проєкт, пов’язаний з темою Бабиного Яру, для мене були важливими три речі. По-перше, об’єкт не повинен бути лише скульптурою. По-друге, він має бути інтерактивним. По-третє, об’єкт не може бути лише відображенням минулого, а повинен нести послання у майбутнє», — заявила Марина Абрамович.

Меморіальний об’єкт «Кришталева стіна плачу» складатиметься зі 75 кварцових блоків. Одночасно його зможуть відвідувати до 25 людей. Крім того, на церемонії відкриють музейний простір «Курган пам’яті», який відтворює історію трагедії Бабиного Яру за допомогою 3D-моделювання.

Нагадаємо, що Марина Абрамович зіграла епізодичну роль у фільмі «ДАУ» артдиректора центру «Бабин Яр», Іллі Хржановського. Більше про фільм і феномен автора читайте в тексті Василя Корчевного.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: