Вакансії

Назвали переможців Другої бієнале молодого мистецтв

З 17 вересня по 31 жовтня у Харкові проходить Друга Бієнале молодого мистецтва. Куратори Анастасія Євсєєва, Дарина Скринник-Миська та Борис Філоненко об’єднали всі 45 проєктів під назвою «Здається, я заходжу в наш сад». Всього на бієнале відправили 400 заявок.

Переможці основної конкурсної програми

Пьотр Армяновський (фільм «Гірчиця в садах»)Пьотр розпочав свою артистичну діяльність у студії Камерного донецького театру «Жуки», він також навчався у Києві, Львові, Москві. Основне поле роботи митця — документалістика. На попередній бієнале Пьотр зайняв друге місце з фільмом «Я і Маріуполь»

etchingroom1 (Крістіна Ярош та Анна Ходькова; графічний триптих Untitlled)

Крістіна Ярош та Анна Ходькова — київські художниці, які працюють з технікою офорту. Вони заснували графічну майстерню EtchingRoom1. Разом авторки створили такі проєкти, як «Без назви» (2018), «Гра почалась» (2018) та «Кордони існування» (2019).

etchingroom1 (Крістіна Ярош та Анна Ходькова) графічний триптих Untitlled

etchingroom1 (Крістіна Ярош та Анна Ходькова) графічний триптих Untitlled

Лія Достлєва й Андрій Достлєв (інсталяція «Казкові замки Донецька»)

Дует Художників з Донецька. Митці працюють над проєктами реконструкції пам’яті. Зараз Достлєви живуть у Познані, але їхні персональні виставки та проєкти можна часто побачити в Україні.

Лія Достлєва й Андрій Достлєв, інсталяція «Казкові замки Донецька»

Лія Достлєва й Андрій Достлєв, інсталяція «Казкові замки Донецька»

Бієнале заснувало Міністерство культури, у реалізації допоміг Український культурний фонд. Грошові премії надав Grynyov Art Foundation.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: