Вакансії

Віталій Кличко скасував звільнення Яни Барінової з посади директорки Департаменту культури КМДА

Яна Барінова @kyivcity
Яна Барінова @kyivcity

Мер Києва Віталій Кличко скасував звільнення Яни Барінової з посади директорки Департаменту культури КМДА. Про це пише LB.ua з посиланням на розпорядження міського голови.

У документі зазначено, що Барінова має приступити до роботи з 9 червня 2022 року та наголошується, що згідно з постановою Кабміну, робота державних службовців з-за кордону дозволена лише у випадку оформленого відрядження. Нині Яна Барінова перебуває за кордоном без оформленого відрядження.

У коментарі для LB.ua вона повідомила, що 9 червня відбулося чергове засідання суду у справі про незаконне звільнення з посади директора Департаменту культури КМДА. У засіданні до справи було долучили два документи — розпорядження Кличка про скасування його ж розпорядження про звільнення Барінової та лист від керівника апарату КМДА, згідно з яким вона має приступити до роботи о 9-тій ранку того ж 9 червня. Обидва документи підписані 8 травням. 

«Звісно, суддя дав нам час на вивчення цих документів. Проте вже зараз можу сказати, що це спроба одним беззаконням приховати інше. Жодних підстав для вирішення нашого спору в позасудовому порядку, тобто заключення мирової угоди, вони не містять. Ба більше, посилання на постанову Кабінету міністрів №440 про неможливість для держслужбовців працювати за межами України нагадує відверту погрозу. Адже в КМДА добре знають, що причиною мого від’їзду до Австрії, де я зараз знаходжусь, була евакуація доньки. І дістатися звідти до Києва за дві години фізично неможливо. Тому справа буде продовжуватись, віднімаючи гроші платників податків та ресурс суду, який зараз і так перевантажений. Очевидно, що продовжувати працювати в КМДА після цього інциденту я не бачу сенсу», — зазначає Барінова. 

Нагадаємо, що наприкінці березня директорка департаменту культури КМДА Яна Барінова заявила про незаконне звільнення з посади. З 22 березня виконання обов’язків директора департаменту культури КМДА покладено на Володимира Моцюка, який нині є заступником директора департаменту, начальника управління у справах національностей та релігій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Більше матеріалів

Мінекономіки та KSE назвали орієнтовну суму пошкоджень культурних і релігійних обʼєктів 
190

Мінекономіки та KSE назвали орієнтовну суму пошкоджень культурних і релігійних обʼєктів 

Аукціонний дім «Дукат» виставив на благодійний продаж 10 робіт українських художників 
227

Аукціонний дім «Дукат» виставив на благодійний продаж 10 робіт українських художників 

Архітектори студії TEN dsgn створили проєкт реконструкції модерністського вокзалу у Тростянці
172

Архітектори студії TEN dsgn створили проєкт реконструкції модерністського вокзалу у Тростянці

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: