Вакансії

Володимир Waone Манжос випустив артбук Worlds of Phantasmagoria Vol.1

Художник Володимир Waone Манжос відзначає цього року 20 років з початку кар’єри, в честь чого випускає артбук Worlds of Phantasmagoria Vol.1.

17 листопада вийшла книжка, у якій зібрано добірку кураторських текстів та зображеннь чорно-білих робіт у високій якості. Як говорить сам художник, він зростав в оточенні творів місцевих митців, рідкісних православних ікон та старожитностей, зібраних його батьком, тож сам незабаром поринув у книжки та природничі журнали. Видання, повні ілюстрацій, надихнули його на професію художника. У 2000 році він взяв нікнейм Waone, а у 2005 році разом з Олексієм АЕС Бордусовим створив дует Interesni Kazki.

«Книга для мене без перебільшення — священний предмет. Ще в ранньому дитинстві книга стала для мене дверима в інші світи, а пізніше саме вплив книжкової графіки став вирішальним у формуванні мого художнього бачення. Через багато років, коли я вже був муралістом і багато подорожував світом, моя пристрасть до книги тільки посилилася: з кожної поїздки я обов’язково привозив книгу, а іноді весь мій чемодан був забитий книгами. Так я зібрав колекцію арт буків з усього світу, і кожна книга з цієї колекції продовжує тішити та надихати мене. Створення власної книги було моєю мрією протягом десятиліть і так сталося, що це стало реальністю», — каже Володимир Манжос.

Книжка видана за пітримки друга, підприємця та колекціонера Петра Бондаревського. Вартість артбука — 65€. У планах художника видати другий том Worlds of Phantasmagoria.

86-208.jpg

Book_cover_background.jpg

Jaksonwille_danger_of_extinction.jpg

Good_Shepherd.jpg

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: